МЕЛОКСИВЕТ пероральная суспензия 50 мл

Код товара 9509
73 грн.
купить в 1 клик
купить в 1 клик
Оставьте ваши контактные данные и наш менеджер свяжемся с вами в ближайшее время

Доставка
 • Бесплатная доставка по Харькову заказов от 1200 грн. при весе до 3 кг
 • Пересылка заказов любыми службами доставки
 • В Харькове товар можно получить в магазинах Vetzoo Планета
 • - пр-кт Победы 70-А с 9 до 18 кроме субботы и воскресенья
  - Конный рынок с 8 до 16 кроме понедельника

  Оплата
 • Оплата по факту на точках выдачи
 • Предоплата на расчетный счет в Приватбанке
 • Наложенный платеж в службах доставки за счет покупателя

 • Гарантия
 • Vet&Zoo Планета гарантирует качество предлагаемого товара
 • Хранение, упаковка и доставка товаров соответствуют установленным нормам
 • Купленные ветеринарные препараты и вскрытые упаковки корма возврату не подлежат

 • О продукте МЕЛОКСИВЕТ пероральная суспензия 50 мл

  Склад

  1 мл препарату містить діючу речовину: мелоксикам - 1 мг.

  Допоміжні речовини: гліцерин, полівінілпіролідон (колидон До-25), натрію дігідроген фосфат дигідрат, ксантанова камедь, лимонна кислота, натрію фосфат дигідрат, натрію бензоат, вода очищена.


  Застосування

  Мелоксивет суспензію призначають собакам і кішкам як протизапальний, жарознижуючий та болезаспокійливий препарат при запальних і больових синдромах різного походження, включаючи гострі та хронічні захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, синовіти, вивихи), запальні захворювання м'яких тканин, а також в якості анальгезирующего і протизапального препарату в післяопераційний період.


  Дозування

  Мелоксивет суспензію застосовують при годуванні індивідуально перорально один раз на добу.

  Собакам у перший день лікування препарат застосовують в дозі 0,2 мл (4 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,2 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму).

  Котам препарат застосовують у перший день лікування в дозі 0,1 мл (2 краплі) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,1 мг мелоксикаму), в наступні дні - 0,05 мл (1 крапля) препарату на 1 кг маси тіла тварини (що відповідає 0,05 мг мелоксикаму). Кожна споживча упаковка по 50 мл забезпечена шприцами-дозаторами, що дозволяє максимально точно дозувати лікарський препарат собак великих і середніх порід (від 5 кг). Кожна споживча упаковка по 10 мл забезпечена крапельницями для дозування собак дрібних порід та котів (до 5 кг).

  Перед застосуванням вміст флакона з препаратом необхідно підігріти до 30°С і струсити.

  Тривалість курсу лікування залежить від показань і стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем, але не повинна перевищувати 10 днів. У разі відсутності поліпшення клінічного стану тварин після 10-денного курсу лікування застосування лікарського препарату припиняють.

  Слід уникати пропусків при введення чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно ввести її як можна швидше. Далі інтервал до наступного введення препарату не змінюється.


  Протипоказання

  Протипоказанням для застосування лікарського препарату є індивідуальна підвищена чутливість тварини до мелоксикаму або до препаратів з подібною дією, наприклад іншими НПЗП, включаючи ацетилсаліцилову кислоту; виразка шлунка та 12-палої кишки, виражена ниркова і печінкова недостатність, геморагічний синдром. Не застосовувати одночасно з ГКС, іншими нестероїдними протизапальними препаратами, а також антикоагулянтами.

  Не слід застосовувати Мелоксивет суспензію вагітним і годуючим самкам, цуценят і кошенят віком до 6-тижневого віку, тваринам у стані дегідратації, гіповолемії і гіпотензії, через можливість токсичної дії лікарського препарату на нирки. При крайньої необхідності призначення лікарського препарату таким тваринам лікування проводять під постійним наглядом ветеринарного лікаря, при цьому добову дозу лікарського препарату зменшують у 2 рази. Препарат протипоказаний тварин з захворюваннями серцево-судинної системи, клінічної нирковою недостатністю, при загрозі розвитку виразкового ураження ШКТ та шлунково-кишкових кровотеч, а також при захворюваннях кровотворних органів і гіперчутливості до препарату.  Побічні ефекти

  Можливе виникнення лейкопенії, алергічних реакцій, сонливості, тахікардії, гіпертензії, абдомінальних болів, розладів функції печінки і нирок, свербіж та висипання на шкірі, набряків.


  Попередження

  Оскільки ризик, пов'язаний із застосуванням мелоксикаму, може підвищуватися залежно від дозування та тривалості застосування, необхідно призначати якомога коротший період застосування та мінімальні ефективні добові дози. У разі розвитку ознак побічної дії застосування препарату слід припинити. Тривале застосування Мелоксивет суспензії має здійснюватися тільки під контролем ветеринарного лікаря. Не рекомендується застосовувати Мелоксивет суспензію одночасно, а також протягом 24 годин до або 24 годин після закінчення застосування інших нестероїдних протизапальних засобів, глюкокортикоїдів і потенційно нефротоксичних препаратів. Препарат значною мірою зв'язується з білками плазми, вступаючи в конкурентні відносини з іншими препаратами, що зв'язують білок, може призводити до токсичного ефекту. При підвищеній індивідуальній чутливості тварин до мелоксикаму, появі ознак алергії, застосування Мелоксивет суспензії припиняють і тваринам призначають антигістамінні засоби.


  Передозування

  Не можна перевищувати зазначені дози. При передозуванні можлива поява блювоти, діареї, анорексії, пригніченого стану, кровотеч і виразок шлунково-кишкового тракту. При передозуванні необхідно негайно звернутися до ветеринарного лікаря. При передозуванні лікування симптоматичне.


  Форма випуску

  Флакони з полімерних матеріалів: 10 мл зі вставкою-крапельницею, вкладені в коробку; по 50 мл, укомплектовані шприцом-дозатором і вкладені в коробку.


  Зберігання

  В закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°C Термін придатності - 2 роки.

  Термін придатності після першого відкриття флакона - не більше 3 місяців.
  При зберіганні допускається випадання осаду, який при струшуванні утворює однорідну суспензію.

  Отзывы МЕЛОКСИВЕТ пероральная суспензия 50 мл

  К сожалению, отзывов еще нет, Вы можете стать первым!

  Добавить отзыв

  Рекомендуем