Prinocate Extra Large Dog ПРИНОКАТ капли от блох и клещей для больших собак весом 25 - 40 кг, 3 пипетки х 4 мл

Prinocate Extra Large Dog ПРИНОКАТ капли от блох и клещей для больших собак весом 25 - 40 кг, 3 пипетки х 4 мл

Код товара 9903
450 грн.
купить в 1 клик
купить в 1 клик
Оставьте ваши контактные данные и наш менеджер свяжемся с вами в ближайшее время

В наличии

Доставка
 • Бесплатная доставка по Харькову заказов от 1200 грн. при весе до 3 кг
 • Пересылка заказов любыми службами доставки
 • В Харькове товар можно получить в магазинах Vetzoo Планета
 • - пр-кт Победы 70-А с 9 до 18 кроме субботы и воскресенья
  - Конный рынок с 8 до 16 кроме понедельника

  Оплата
 • Оплата по факту на точках выдачи
 • Предоплата на расчетный счет в Приватбанке
 • Наложенный платеж в службах доставки за счет покупателя

 • Гарантия
 • Vet&Zoo Планета гарантирует качество предлагаемого товара
 • Хранение, упаковка и доставка товаров соответствуют установленным нормам
 • Купленные ветеринарные препараты и вскрытые упаковки корма возврату не подлежат

 • О продукте Prinocate Extra Large Dog ПРИНОКАТ капли от блох и клещей для больших собак весом 25 - 40 кг, 3 пипетки х 4 мл

  Основні діючі речовини Prinocate - імідаклоприд, моксідектин

  Prinocate випускають шести видів

  Prinocate 40 мг імідаклоприду / 4 мг моксідектину для маленьких котів та тхорів
  Prinocate 80 мг / 8 мг для великих кішок
  Prinocate 40 мг / 10 мг для маленьких собак
  Prinocate 100 мг / 25 мг для середніх собак
  Prinocate 250 мг / 62,5 мг для великих собак
  Prinocate 400 мг / 100 мг для дуже великих собак

  Зовнішній вигляд: Прозорий точковий розчин від злегка жовтого до коричнювато-жовтого кольору .

  Використання: Кішки і собаки:

  Для собак і кішок, які страждають або схильних до ризику змішаних паразитарних інфекцій:

  Лікування і профілактика бліх (Ctenocephalides felis): одне лікування запобігає зараження блохами у майбутньому протягом 4 тижнів. Вже існуючі лялечки в навколишньому середовищі можуть з'являтися протягом 6 тижнів або довше після початку лікування, в залежності від кліматичних умов.Отже, може виникнути необхідність поєднувати лікування цим ветеринарним лікарським засобом з обробкою оточуючого середовища , спрямованої на переривання життєвого циклу бліх у навколишньому середовищі. Це може призвести до більш швидкого скорочення популяції домашніх бліх
  .Застосовувати з щомісячними інтервалами при використанні в рамках стратегії лікування дерматиту, викликаного алергією на бліх.

  Лікування зараження вушним кліщем (Otodectes cynotis): ввести разову дозу. Вільний сміття слід акуратно видаляти з зовнішнього слухового проходу при кожному сеансі лікування. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. Не наносити безпосередньо на вушний канал.

  Кішки:

  Лікування нотоэдрической корости (Notoedres cati): введіть разову дозу.

  Лікування легеневого хробака Eucoleus aerophilus (синонім Capillaria aerophila) (дорослі): дати одноразову дозу.

  Профілактика Aelurostrongylus abstrusus: призначити одноразову дозу.

  Лікування Aelurostrongylus abstrusus: вводити щомісяця протягом трьох місяців підряд.

  Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

  Профілактика серцевих черв'яків (Dirofilaria immitis): кішки в районах, ендемічних по серцевим черв'якам, або ті, які побували в ендемічних районах, можуть бути інфіковані дорослими серцевими черв'яками. Для запобігання серцевого хробака продукт слід застосовувати через регулярні щомісячні інтервали протягом часу року, коли присутні комарі (проміжні господарі, які переносять і переносять личинки серцевого хробака ). Продукт можна вводити протягом року або, принаймні, за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами в місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами
  . Щоб встановити режим лікування, який рекомендується використовувати один і той же день або число кожного місяця.

  При заміні іншого продукту для профілактики серцевих черв'яків у програмі профілактики серцевих черв'яків перше лікування цим продуктом повинно бути проведено протягом 1 місяця після прийому останньої дози попереднього ліки. У неэндемичных регіонах не повинно бути ризику зараження кішок серцевим хробаком. Тому з ними можна звертатися без особливих заходів обережності.

  Лікування аскариди і анкілостома (Toxocara cati і Ancylostoma tubaeforme): у районах, ендемічних по сердечному черв'якові, щомісячне лікування може значно знизити ризик повторного зараження, викликаного відповідними аскаридами і анкілостомами. У регіонах, які не є ендемічними по сердечному черв'якові, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики проти бліх і шлунково-кишкових нематод.

  Собаки:

  Лікування саркоптоз (викликаного Sarcoptes scabiei var. Canis): вводите одну дозу двічі з інтервалом у 4 тижні.

  Профілактика серцевого хробака (D. immitis) і шкірного дирофіляріозу (шкірного хробака) (D. repens): собаки в районах, ендемічних по сердечному черв'якові, або ті, які подорожували в ендемічні райони, можуть бути інфіковані дорослими серцевими черв'яками. Тому перед лікуванням ветеринарним лікарським засобом необхідно провести аналіз ризику і користі.

  Для профілактики серцевого хробака і шкірного дирофіляріозу продукт необхідно застосовувати через регулярні інтервали в місяць протягом часу року, коли комарі (проміжні господарі, які є переносниками і переносниками D. immitis і D. repens). Продукт можна використовувати протягом року чи принаймні за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами в місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами. Щоб встановити режим лікування, який рекомендується використовувати один і той же день або число кожного місяця. При заміні іншого препарату для профілактики серцевих гельмінтів у програмі профілактики серцевих гельмінтів перший курс лікування цим ветеринарним лікарським засобом повинен бути проведений протягом 1 місяця після останньої дози попереднього ліки. У неэндемичных регіонах не повинно бути ризику зараження собак серцевим хробаком. Отже, з ними можна лікувати без особливих заходів обережності.

  Лікування микрофилярий (D. immitis): вводити щомісяця протягом двох місяців поспіль.

  Лікування шкірного дирофіляріозу (шкірного хробака) (дорослі стадії Dirofilaria repens): вводити щомісячно протягом шести послідовних місяців.

  Зменшення микрофилярий (шкірних черв'яків) (D. repens): вводити щомісячно протягом чотирьох місяців поспіль.

  Лікування і профілактика Angiostrongylus vasorum: призначити одноразову дозу. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. В ендемічних районах регулярні щомісячні аплікації запобіжать ангіостронгільоз і патологічну інфекцію Angiostrongylus vasorum.

  Лікування Crenosoma vulpis: Прийняти разову дозу.

  Профілактика спироцеркоза (Spirocerca lupi): вводити щомісячно.

  Лікування Eucoleus (син. Capillaria) boehmi (дорослі): вводити щомісяця протягом двох місяців поспіль. Рекомендується
  запобігти ауто-копрофагию між двома видами лікування, щоб запобігти можливе повторне зараження.

  Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

  Лікування аскариди, анкілостома і волосоголовців (Toxocara canis, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxascaris leonina і Trichuris vulpis): у районах, ендемічних по сердечному черв'якові, щомісячне лікування може значно знизити ризик повторного зараження викликається відповідними круглими, крючковими і власоглавами. В регіонах, не ендемічних по сердечному черв'якові, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики від бліх і шлунково-кишкових нематод. Дослідження показали, що щомісячне лікування собак запобігає інфекції, спричинені Uncinaria stenocephala.

  Спосіб застосування

  1. Дістаньте з упаковки одну піпетку. Тримаючи піпетку-аплікатор у вертикальному положенні, поверніть і зніміть ковпачок.

  2. Переверніть ковпачок і помістіть інший кінець ковпачка назад на піпетку. Натисніть і поверніть ковпачок, щоб зламати ущільнення, а потім
  зніміть ковпачок з піпетки.

  3. Поки собака стоїть на місці, розділіть шерсть між лопатками, поки не стане видно шкіра. Продукт слід наносити тільки на неушкоджену шкіру. Вставте кінчик піпетки на шкіру і кілька разів сильно стисніть, щоб вилити вміст прямо на шкіру.

  Протипоказання:

  Не застосовувати цуценятам віком до 7 тижнів.

  Не застосовувати кошенятам віком до 9 тижнів.

  Не використовуйте у випадках гіперчутливості до активних речовин або до будь-якого з допоміжних речовин.

  Не використовуйте у собак, віднесених до класу 4 по сердечному черв'якові, оскільки безпека продукту не оцінювалася в цій групі тварин.

  Для кішок необхідно використовувати відповідний Prinocate (або 0,4 0,8 мл), який містить 100 мг / мл імідаклоприду та 10 мг / мл моксідектину.

  Для тхорів: не використовуйте ветеринарний препарат для собак. Слід використовувати тільки продукт для дрібних котів та тхорів (0,4 мл)

  . Не використовувати на канарейках.

  Особливі запобіжні заходи при використанні для тварин:

  лікування тварин вагою менше 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці користі і ризику
  Слід стежити за тим, щоб вміст піпетки або нанесеної дози не потрапила в очі або рот реципієнта та / або інших тварин. Не дозволяйте нещодавно лікованих тварин доглядати один за одним. Продукт слід наносити тільки на неушкоджену шкіру.
  Этот продукт содержит моксидектин (макроциклический лактон), поэтому следует проявлять особую осторожность с колли или староанглийскими овчарками и родственными породами или помесами, в частности, обеспечить правильное введение, предотвратить пероральное поглощение получатель и / или другие животные, находящиеся в тесном контакте, должны быть исключены.

  По усмотрению ветеринара, инфицированных собак следует обработать антибиотиками для удаления взрослых сердечных червей. Безопасность комбинации имидаклоприда и моксидектина не оценивалась при назначении в тот же день, что и взрослое средство.

  Імідаклоприд токсичний для птахів, особливо канарок.

  Безпека користувача:

  Щоб діти не могли отримати доступ до пипеткам, зберігайте піпетки в оригінальній упаковці доти, доки вони не будуть готові до використання, а використані піпетки негайно викидайте. Не ковтати. У разі випадкового проковтування негайно зверніться за медичною допомогою і покажіть лікарю листівку на упаковку або етикетку. Людям з відомою гіперчутливістю до бензилового спирту, имидаклоприду або моксидектину слід застосовувати продукт з обережністю. В очень редких случаях продукт может вызывать сенсибилизацию кожи или преходящие кожные реакции (например, онемение, раздражение или ощущение жжения / покалывания). В очень редких случаях продукт
  может вызывать раздражение дыхательных путей у чувствительных людей. Если продукт случайно попал в глаза, их следует
  тщательно промыть водой. Избегайте контакта с кожей, глазами или ртом. В случае случайного попадания на кожу немедленно смойте водой с мылом. После использования тщательно вымыть руки.

  Недавно леченым животным нельзя позволять спать в одной постели со своим хозяином, особенно детям.

  Собакам нельзя плавать в поверхностных водах в течение 4 дней после лечения.

  Взаимодействие:

  Во время лечения продуктом нельзя вводить другие антипаразитарные макроциклические лактоны.

  Побочные реакции (частота и серьезность):

  Использование продукта может вызвать преходящий зуд у собак. В редких случаях могут возникнуть жирные волосы, покраснение и рвота. Эти признаки исчезают без дальнейшего лечения. В редких случаях продукт может вызывать местные реакции гиперчувствительности.

  Исследование показало, что у собак с положительной реакцией на сердечного червя с микрофиларемией существует риск серьезных респираторных симптомов (кашель, тахипноэ и одышка), которые могут потребовать немедленного ветеринарного лечения. В исследовании эти реакции были обычными (наблюдались у 2
  из 106 обработанных собак).

  Желудочно-кишечные симптомы (рвота, диарея, отсутствие аппетита) и летаргия также являются частыми побочными реакциями после лечения таких собак.

  Упаковка: Пипетки, индивидуально завернутые в фольгу, по 1 или 3 пакетика в коробке.

  Срок годности: 2 года

  Отзывы Prinocate Extra Large Dog ПРИНОКАТ капли от блох и клещей для больших собак весом 25 - 40 кг, 3 пипетки х 4 мл

  К сожалению, отзывов еще нет, Вы можете стать первым!

  Добавить отзыв

  Рекомендуем